KONST / Litografier / Färglitografi 12317084
nr 1231 7084
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Färglitografi, Ilkka Pärni (f. 1959), numrerad 47/300. Signerad, daterad 92. Motivet: 33x27 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:34:41
200 kr
250 kr
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni